Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor 4 Nov
kl 18:00 - 20:00
Nattfelt OBS: Kl. 18:00 (MC)
Øivind Brekke/Bård Fürst Hansen
Tor 11 Nov
kl 16:00 - 21:00
FB2 & FB3 utleid
Tor 18 Nov
kl 16:00 - 21:00
FB2 & FB3 utleid
Lør 20 Nov
kl 09:00 - 12:00
HVPF leier Fb3
Tor 25 Nov
kl 16:00 - 21:00
FB2 & FB3 utleid
Tor 2 Des
kl 16:00 - 21:00
FB2 & FB3 utleid
Lør 18 Des
kl 12:00 - 14:00
Julefelt Svartkrutt
Arne
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Lør 23 Okt
kl 10:00 - 13:00
Dugnad
  Les mer  
Lør 23 Okt
kl 09:00 - 12:00
HVPF leier Fb2
Folke   Les mer  
Lør 16 Okt
kl 11:00 - 14:00
Svartkrutt Feltstevne/Magnum (alle baner)
Arne   Les mer  
Lør 16 Okt
kl 09:00 - 12:00
NROF leier 25m (09-12)
25m   Les mer  
Lør 25 Sep
kl 12:00 - 14:00
Svartkrutt bollen
Feltbane 3
Arne   Les mer  
Lør 18 Sep
kl 09:00 - 16:00
Dynamisk kurs
Feltbane 1
  Les mer  
Tir 14 Sep
kl 17:00 - 21:00
Dynamisk Cup # 3
Simen   Les mer  
Lør 11 Sep
kl 12:00 - 15:30
Riflecupen
Feltbane 3   Les mer  
Tor 9 Sep
kl 17:30 - 19:30
Revolverpokalen
Bjørn Brekke   Les mer  
Fre 3 Sep
kl 16:00 - 20:00
HVPF leier Fb2
Feltbane 2
Folke   Les mer  
Tor 2 Sep
kl 17:30 - 19:30
FDs premie / Skarpskyttermerket (MC)
Egil Gulliksen   Les mer  
Lør 28 Aug
kl 13:00 - 15:00
13 skudden / Long gun
Feltbane 3
13 skudden fra 13:00 - 14:00 og Long Gun fra…   Les mer  
Tor 26 Aug
kl 17:30 - 19:30
Magnummugga
Sondre Nervold   Les mer  
Lør 21 Aug
kl 12:00 - 14:00
Storecoltkanna (MC) / Coltkrusene
Jon Winge   Les mer  
Tor 19 Aug
kl 17:30 - 19:30
Lugermerkene (MC)
Halvor Ajer   Les mer  
Tor 12 Aug
kl 17:30 - 19:30
Kortholdspokalene
Bård Fürst Hansen   Les mer  
Tir 10 Aug
kl 17:00 - 21:00
Dynamisk Cup # 5
Tore   Les mer  
Tor 5 Aug
kl 17:30 - 19:30
NOP-Blinken (MC)
Ole Jacob Gulbrandsen   Les mer  
Tir 29 Jun
kl 17:00 - 21:00
Dynamisk Cup #4
Lars M.   Les mer  
Lør 26 Jun
kl 13:00 - 15:00
13 skudden Svartkrutt FB 3
Arne   Les mer  
Tor 24 Jun
kl 17:30 - 19:30
NOP Tjeneste pistol
Folke Myrvang   Les mer  
Tir 22 Jun
kl 16:30 - 21:00
DSSN Godkjenningsmatch FB1
  Les mer  
Lør 19 Jun
kl 10:00 - 16:00
Dynamisk Godkjenningskurs FB1
Espen   Les mer  
Tor 17 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kombinertpokalen(MC)
Claus Haga   Les mer  
Tor 10 Jun
kl 17:30 - 19:30
NAIS (MC)
Tormod Strand   Les mer  
Lør 5 Jun
kl 09:00 - 19:00
Jule- og koronamatch (DSSN)
Alle feltbaner   Les mer  
Tor 3 Jun
kl 17:30 - 20:30
Klubbmesterskap/Oldermannsfatet (MC)
Styret   Les mer  
Tir 1 Jun
kl 17:00 - 21:00
Dynamisk Cup #3
Jan Stian   Les mer  
Lør 29 Mai
kl 12:00 - 14:00
AVLYST - Revolverhylsene
Bjørn Brekke   Les mer  
Tor 27 Mai
kl 17:30 - 19:30
AVLYST - NOP 50 skudds match (MC)
Tormod Strand   Les mer  
Tor 20 Mai
kl 17:30 - 19:30
Hurtigskytingsstatuetten (MC)
Øivind Brekke   Les mer  
Ons 19 Mai
kl 17:00 - 21:00
Dynamisk Cup#2
Jens B   Les mer  
Tor 13 Mai
kl 17:30 - 19:30
Commando pokalen (MC)
Geir Herdal   Les mer  
Lør 8 Mai
kl 14:00 - 19:00
BANEN STENGT PGA 8. MAI MARKERING
  Les mer  
Lør 8 Mai
kl 13:00 - 14:00
AVLYST - 13 skudden / Long Gun - Svartkrutt FB 3
Arne Thorvaldsen   Les mer  
Tor 6 Mai
kl 17:30 - 19:30
AVLYST - NOP Duellen (MC)
Sondre Nervold   Les mer  
Tir 4 Mai
kl 17:00 - 21:00
AVLYST - Dynamisk Cup #1
Folke Myrvang   Les mer  
Søn 2 Mai
kl 08:00 - 20:00
UTSATT - SNO
  Les mer  
Lør 1 Mai
kl 08:00 - 18:00
UTSATT - SNO
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline