Norske Officerers Pistolklub

Norske Officerers Pistolklub

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 25 Sep
kl 09:00 - 16:00
Dynamisk kurs
Feltbane 1
Sat 25 Sep
kl 13:00 - 15:00
Svartkrutt bollen
Feltbane 3 Arne
Sat 16 Oct
kl 12:00 - 15:00
Svartkrutt Feltstevne/Magnum (alle baner)
Arne
Sat 23 Oct
kl 09:00 - 12:00
HVPF leier Fb2
Folke
Sat 23 Oct
kl 10:00 - 13:00
Dugnad
Thu 4 Nov
kl 18:00 - 20:00
Nattfelt OBS: Kl. 18:00 (MC)
Øivind Brekke/Bård Fürst Hansen
Sat 20 Nov
kl 09:00 - 12:00
HVPF leier Fb3
Sat 18 Dec
kl 12:00 - 14:00
Julefelt Svartkrutt
Arne
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 14 Sep
kl 17:00 - 21:00
Dynamisk Cup # 3
Simen   Les mer  
Sat 11 Sep
kl 12:00 - 15:30
Riflecupen
Feltbane 3   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 17:30 - 19:30
Revolverpokalen
Bjørn Brekke   Les mer  
Fri 3 Sep
kl 16:00 - 20:00
HVPF leier Fb2
Feltbane 2
Folke   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 17:30 - 19:30
FDs premie / Skarpskyttermerket (MC)
Egil Gulliksen   Les mer  
Sat 28 Aug
kl 13:00 - 15:00
13 skudden / Long gun
Feltbane 3
13 skudden fra 13:00 - 14:00 og Long Gun fra…   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 17:30 - 19:30
Magnummugga
Sondre Nervold   Les mer  
Sat 21 Aug
kl 12:00 - 14:00
Storecoltkanna (MC) / Coltkrusene
Jon Winge   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 17:30 - 19:30
Lugermerkene (MC)
Halvor Ajer   Les mer  
Thu 12 Aug
kl 17:30 - 19:30
Kortholdspokalene
Bård Fürst Hansen   Les mer  
Tue 10 Aug
kl 17:00 - 21:00
Dynamisk Cup # 5
Tore   Les mer  
Thu 5 Aug
kl 17:30 - 19:30
NOP-Blinken (MC)
Ole Jacob Gulbrandsen   Les mer  
Tue 29 Jun
kl 17:00 - 21:00
Dynamisk Cup #4
Lars M.   Les mer  
Sat 26 Jun
kl 13:00 - 15:00
13 skudden Svartkrutt FB 3
Arne   Les mer  
Thu 24 Jun
kl 17:30 - 19:30
NOP Tjeneste pistol
Folke Myrvang   Les mer  
Tue 22 Jun
kl 16:30 - 21:00
DSSN Godkjenningsmatch FB1
  Les mer  
Sat 19 Jun
kl 10:00 - 16:00
Dynamisk Godkjenningskurs FB1
Espen   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kombinertpokalen(MC)
Claus Haga   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:30 - 19:30
NAIS (MC)
Tormod Strand   Les mer  
Sat 5 Jun
kl 09:00 - 19:00
Jule- og koronamatch (DSSN)
Alle feltbaner   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 20:30
Klubbmesterskap/Oldermannsfatet (MC)
Styret   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 17:00 - 21:00
Dynamisk Cup #3
Jan Stian   Les mer  
Sat 29 May
kl 12:00 - 14:00
AVLYST - Revolverhylsene
Bjørn Brekke   Les mer  
Thu 27 May
kl 17:30 - 19:30
AVLYST - NOP 50 skudds match (MC)
Tormod Strand   Les mer  
Thu 20 May
kl 17:30 - 19:30
Hurtigskytingsstatuetten (MC)
Øivind Brekke   Les mer  
Wed 19 May
kl 17:00 - 21:00
Dynamisk Cup#2
Jens B   Les mer  
Thu 13 May
kl 17:30 - 19:30
Commando pokalen (MC)
Geir Herdal   Les mer  
Sat 8 May
kl 14:00 - 19:00
BANEN STENGT PGA 8. MAI MARKERING
  Les mer  
Sat 8 May
kl 13:00 - 14:00
AVLYST - 13 skudden / Long Gun - Svartkrutt FB 3
Arne Thorvaldsen   Les mer  
Thu 6 May
kl 17:30 - 19:30
AVLYST - NOP Duellen (MC)
Sondre Nervold   Les mer  
Tue 4 May
kl 17:00 - 21:00
AVLYST - Dynamisk Cup #1
Folke Myrvang   Les mer  
Sun 2 May
kl 08:00 - 20:00
UTSATT - SNO
  Les mer  
Sat 1 May
kl 08:00 - 18:00
UTSATT - SNO
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 17:30 - 19:30
Beredskapspokalen (MC)
Kjell Holestøl   Les mer  
Thu 15 Apr
kl 17:30 - 19:30
AVLYST - P 80-Pokalen (MC)
Halvor Holm   Les mer  
Thu 8 Apr
kl 17:30 - 20:00
AVLYST: FDs premie/Skarpskyttermerket (MC)
Yngve Stigum   Les mer  
Levert av IdrettenOnline