Norske Officerers Pistolklub

Norske Officerers Pistolklub

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Lør. 21 Mai
kl 12:30 - 14:30
Revolverhylsene
Bjørn Brekke
Tir. 31 Mai
kl 17:00 - 21:00
NOP Sivilpistol
Øistein Tidemand-Johannessen
Tor. 2 Jun
kl 17:30 - 19:30
NOP 50 skudds match (MC)
Tormod Strand
Lør. 4 Jun
kl 12:00 - 14:00
Svartkrutt Long gun FB3
Arne Thorvaldsen
Tor. 9 Jun
kl 17:30 - 19:30
Klubbmesterskap/Oldermannsfatet (MC)
Styret
Tir. 14 Jun
kl 17:00 - 21:00
NOP Dynamisk Cup
Stig Aarmo
Tor. 16 Jun
kl 17:30 - 19:30
NAIS (MC)
Tormod Strand
Lør. 18 Jun
kl 12:00 - 14:00
Svartkrutt 13 skudden FB3
Arne Thorvaldsen
Tir. 21 Jun
kl 17:00 - 21:00
NOP Sivilpistol
Tor. 23 Jun
kl 17:30 - 19:30
Kombinertpokalen(MC)
Claus Haga
Tor. 30 Jun
kl 17:30 - 19:30
NOP Tjeneste pistol
Folke Myrvang
Tor. 4 Aug
kl 17:30 - 19:30
Lugermerkene (MC)
Halvor Ajer
Tir. 9 Aug
kl 17:00 - 21:00
NOP Dynamisk Cup
Tore Haugli / Enzo Beschi
Tor. 11 Aug
kl 17:30 - 19:30
NOP-Blinken (MC)
Ole Jacob Gulbrandsen
Lør. 13 Aug
kl 12:00 - 14:00
Svartkrutt 13 skudden FB3
Arne Thorvaldsen
Tor. 18 Aug
kl 17:30 - 19:30
Kortholdspokalene
Bård Fürst Hansen
Lør. 20 Aug
kl 12:00 - 14:00
Svartkrutt Long gun FB3
Tir. 23 Aug
kl 17:30 - 19:30
NOP Sivilpistol
Lars Mørk
Tor. 25 Aug
kl 17:30 - 19:30
Magnummugga
Sondre Nervold
Lør. 27 Aug
kl 12:30 - 14:30
Storecoltkanna (MC)/Coltkrusene
Tormod Strand
Tor. 1 Sep
kl 17:30 - 19:30
FDs premie/Skarpskyttermerket (MC)
Egil Gulliksen
Lør. 3 Sep
kl 10:00 - 14:00
NOP Sivilpistol
Lars Mørk
Tor. 8 Sep
kl 17:30 - 19:30
Revolverpokalen
Bjørn Brekke
Lør. 10 Sep
kl 12:30 - 14:30
Svartkrutt Svartkrutt bollen
Arne Thorvaldsen
Tor. 15 Sep
kl 17:30 - 19:30
Hurtigskytingsstatuetten (MC)
Øivind Brekke
Lør. 17 Sep
kl 10:00 - 14:00
NOP Dynamisk Cup
Dag Sylte Pedersen / Roy Thorud
Lør. 24 Sep
kl 12:30 - 14:30
Halvfelt
Lør. 1 Okt
kl 12:00 - 14:00
Svartkrutt 13 skudden FB3
Lør. 8 Okt
kl 10:00 - 14:00
NOP Dynamisk Cup
Lars Mørk
Lør. 15 Okt
kl 10:00 - 16:00
Feltstevne Svart + Mag1+Mag2+ O.Class
FB1+FB2+FB3 (Arne Thorvaldsen)
Lør. 29 Okt
kl 12:30 - 14:30
Halvfelt
Tor. 3 Nov
kl 18:00 - 20:00
Nattfelt OBS: Kl. 18:00 (MC)
Øivind Brekke/Bård Fürst Hansen
Lør. 17 Des
kl 12:00 - 14:00
Julefelt Svartkrutt
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor. 19 Mai
kl 17:30 - 19:30
Commando pokalen (MC)
Geir Herdal   Les mer  
Lør. 14 Mai
kl 12:30 - 14:30
Halvfelt
Skyteleder Arne Thorvaldsen   Les mer  
Tor. 12 Mai
kl 17:30 - 19:30
NOP Duellen (MC)
Sondre Nervold   Les mer  
Tir. 10 Mai
kl 17:00 - 21:00
NOP Dynamisk Cup
Enzo Beschi / Dag Sylte Pedersen   Les mer  
Lør. 7 Mai
kl 15:00 - 17:00
Feltbane 3 Utleid Politiet
  Les mer  
Lør. 7 Mai
kl 12:00 - 14:00
Svartkrutt 13 skudden FB3
Arne Thorvaldsen   Les mer  
Tor. 5 Mai
kl 17:30 - 19:30
Beredskapspokalen (MC)
Kjell Holestøl   Les mer  
Søn. 1 Mai
kl 10:00 - 18:00
SNO
  Les mer  
Lør. 30 Apr
kl 09:00 - 21:00
SNO
  Les mer  
Fre. 29 Apr
kl 09:00 - 21:00
SNO
  Les mer  
Søn. 24 Apr
kl 10:00 - 20:00
Bygging SNO
  Les mer  
Lør. 23 Apr
kl 10:00 - 17:00
Bygging SNO
  Les mer  
Tor. 21 Apr
kl 17:30 - 19:30
P 80-Pokalen (MC)
Halvor Holm   Les mer  
Lør. 9 Apr
kl 10:00 - 14:00
NOP Dynamisk Cup
Øistein Tidemand-Johannessen / Stig Aarmo   Les mer  
Tor. 7 Apr
kl 17:30 - 19:30
FDs premie/Skarpskyttermerket (MC)
Yngve Stigum   Les mer  
Lør. 2 Apr
kl 09:00 - 12:00
HVPF FB2 frem til 12:00
  Les mer  
Lør. 26 Mar
kl 10:00 - 14:00
Steel Challenge Winter #3
Folke Myrvang / Stig Aarmo   Les mer  
Lør. 5 Mar
kl 09:00 - 12:00
HVPF FB2 frem til 12:00
  Les mer  
Lør. 26 Feb
kl 10:00 - 14:00
Steel Challenge Winter #2
Stig Aarmo / Enzo Beschi   Les mer  
Lør. 18 Des 2021
kl 12:00 - 14:00
AVLYST - Julefelt Svartkrutt
Avlyst pga nye smittetiltak. Arne   Les mer  
Tor. 2 Des 2021
kl 16:00 - 21:00
FB2 & FB3 utleid
  Les mer  
Lør. 27 Nov 2021
kl 12:30 - 14:00
Halvfelt
25m banen - Påmelding til kl 13   Les mer  
Tor. 25 Nov 2021
kl 16:00 - 21:00
FB2 & FB3 utleid
  Les mer